top of page

İyi Niyet Oyunu Nedir?

gündoğumu

Hepimiz hayat yolculuğunda "yolunu bulmaya çalışan" birer yolcuyuz.

Bu yolda şarkılar söyleyerek, gülerek, eğlenerek çok keyifle de ilerliyor olabiliriz

her şeye kahrederek de...

Önemli olan yolumuza nelerin çıktığından ziyade bizim yolumuza çıkanları nasıl değerlendirdiğimiz...

İşte bu nedenle "İyi Niyet Oyunu" size yolunuza çıkanlarla beraber şarkılar söyleyerek o yolda keyifle ilerlemenizi sağlayacak keyifli bir "oyun."

Çok uzun zamandır bu oyunu oynuyorum. Epey de keyif alıyorum. Sizin de işinize yarayabileceğini düşünerek elden ele, dilden dile iletelim isterim.

Bu konuda pek çok gözlem, olay, durum, hikaye burada olacak.

Keyifle okumanızı, paylaşmanızı dilerim.

Kıvanç Koca

"İyi Niyet Oyunu" Oyuncusu :)

Kıvanç Koca Kimdir?

foto.jpg

Hayattan beklentisi öncelikle "keyif" ve "neşe" olan, her yaşadığı durumdan dersler çıkarmaya çalışan, gülümsemenin bulaşıcı bir alışkanlık olduğunu yıllar önce fark edip bu alışkanlığı çevresindeki herkese aşılamaya çalışan biridir.

"Teknik olarak" kimyager olsa da pratikte "Bir ömür atom, molekül ve diğerleri ile geçmez." diyerek uluslararası bir  şirkette müşteri temsilciliği ile iş yaşamına girerek ardından kalite, müşteri ilişkileri ve saha yönetimi ile beraber eğitim alanlarında çalışan "iyi niyet oyuncusu" halen profesyonel koç, seslendirmen, eğitmen olarak hayatına devam etmektedir. 

Tüm bunlarla beraber üniversite zamanlarından beri çeşitli haber sitelerinde ve sosyal mecralarda yazıları yayınlanmış olup 2012 yılında da polisiye/gerilim türünde öykülerden oluşan ilk kitabı "Sıra Dışı", 2021 yılında ise 2. kitabı "Peki Ya Sonra?" raflardaki yerini almıştır. 

Şimdi de burada paylaşımlarına devam etmeyi amaçlamaktadır. :)

bottom of page